Fotografia z innej perspektywy - 10 Pracownia

Dream Team Collective – Postaw na jakość, doświadczenie i profesjonalizm,  a my odkryjemy idealny kadr.

Wykonujemy najwyższej jakości zdjęcia towarów przeznaczonych do sprzedaży, a także na potrzeby reklamy, katalogów, albumów i folderów.
Zlecając nam usługę zyskujesz błogi spokój, bo wiesz, że Twój produkt Sfotografują najlepsi w tym fachu profesjonaliści, którzy dobrze wiedzą jak uchwycić dany przedmiot, aby ukazać jego najlepsze walory i oddać w pełni jakość jaką z sobą niesie, a tym samym zainteresował klienta i przyszłego nabywcę.

Zdjęcia produktowe wykonujemy na terenie Trójmiasta i okolic. Jeśli natomiast mieszkasz dalej, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wysłać do nas przedmioty kurierem – My odbierzemy paczkę i zajmiemy się zdjęciami w naszym profesjonalnym studiu fotograficznym.

Prowadzisz sklep i chcesz swoimi produktami wzbudzić zainteresowanie klienta ?
Nie ma znaczenia co to za produkt,  Napisz do nas lub zadzwoń my Ci w tym pomożemy !

Wykonujemy także zdjęcia odzieży i obuwia przy współpracy z modelką, lub modelem, dzięki czemu jeśli jesteś producentem, to trafiłeś idealnie, bo Twój produkt idealnie dopasujemy do danej osoby prezentując jego stylistykę i najkorzystniejsze walory modowe

Po wykonanej sesji produktowej wykonujemy post produkcję graficzną według wytycznych ustalonych od klienta, lub tak jak widzi to nasze profesjonalne oko.

Wycena:

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę rodzaj produktu, ilość wykonanych zdjęć i prac graficznych łącznie z oprawą, oraz czasem na wykonanie zlecenia.

Już dziś napisz do nas lub zadzwoń – omówimy wszystkie szczegóły łącznie z ceną i czasem wykonania zlecenia.

Jesteśmy gotowi na stałą współpracę!

Jeżeli chcesz zamówić sesję fotograficzną lub omówić szczegóły,
zapraszamy do kontaktu.

Artur Kalinowski: 694155665
Adam Bielaszewski: 514014559
Michał Giziński: 518756220

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

7 + 13 =