Przed pandemią wielu z nas spełniało się w życiu, prowadząc własny biznes, mając plany na przyszłość, łącząc pracę z hobby – podobnie jak u mnie. Sytuacja jednak diametralnie się zmieniła. Okres pandemii był czasem trudnym dla nas wszystkich, dla każdej branży. Wiele osób z mojej fotograficznej dziedziny przyznaje, że nie potrafi podnieść się na tyle, by żyć z tej fotografii jak wcześniej, z dzielenia się swoim talentem robienia zdjęć, pamiątek  i patrzenia na zadowolonych, wdzięcznych klientów. Mimo, że chcieliby kontynuować swoje przygody z aparatem to trudne dla nich jest z powrotem odbudowanie tego, co już raz zbudowali. 

Jako że jestem również udokumentowanym terapeutą chciałbym pomóc tym, którzy dzięki tej pomocy zyskają motywację do działania. Wraz z obecnością psychologa pragnę zaoferować cykl spotkań, mających na celu:

– odzyskanie wiary w siebie i swoje możliwości, umiejętności

– wyzwolenie pozytywnego myślenia – konkurencja zawsze była, jest i będzie. Jednak skoro miałem wcześniej klientów to dlaczego nie miałbym ich teraz też mieć?

– możliwość porozmawiania z profesjonalistami o swoich lękach, obawach, podjętych decyzjach – czy na pewno są one słuszne w ocenie ludzi z zewnątrz?

– możliwość uświadomienia sobie wielu nowych rzeczy pod wpływem grupowej, choć w dużej mierze indywidualnej terapii, którą niekoniecznie trzeba nazywać TERAPIĄ, a może bardziej WSPÓŁPRACĄ, ROZMOWĄ, RELACJĄ – które zostały zaprzepaszczone ostatnimi czasy, których właśnie nam ludziom bardzo brakuje.

 

Serdecznie zapraszam. To będzie czas dla nas. Dla fotografów.