Fotografia Rodzinna / Dziecięca / Świąteczna

Sesje fotograficzne wykonujemy na terenie Trójmiasta i pobliskich okolic.

 

Gdy zamawiasz usługę u nas, otrzymujesz automatycznie trzech profesjonalnych fotografów w cenie jednego. Jesteśmy drużyną z nabytym doświadczeniem,  każdy z nas przez lata pracy z aparatem ukształtował sobie nieco odmienny styl fotografowania i patrzenia na otaczającą rzeczywistość poprzez pryzmat swojego obiektywu, gdy łączymy nasze trzy fotograficzne żywioły tworząc fotograficzną triadę, to jesteśmy w stanie uzyskać efekt, który niejednokrotnie został oceniony przez naszych klientów efektem WOW!

Zdjęcia wykonujemy wyłącznie przy użyciu profesjonalnego sprzętu o bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu nasze fotografie są wysokiej rozdzielczości i nadają się później do wydruku w celu np. stworzenia fotoobrazu na płótnie, lub większego formatu do oprawy w ramę, wedle upodobań klienta.

Wybierając nas wiesz, że wybrałeś profesjonalistów dla których jakość pracy, efekt końcowy i zadowolenie klienta stanowi priorytet, a poprzeczka w fotografii, którą stawiamy na rodzimym rynku stoi na najwyższym poziomie.

Zatrzymać najpiępkniejsze rodzinne momenty, uchwycić w kadrze jak dorastają wasze dzieci, to jak pięknie wyglądacie razem… Są to chwile, które zdarzają się tylko raz i nigdy nie wrócą, a mogą stanowić piękną pamiątkę przywołując ciepłe uczucie w sercu, kiedy po latach wsłuchując się w nastrojową muzykę będziecie przeglądać wasz album zdjęciowy to przeniesiecie się w czasie..
Fotografowie z 10 Pracowni uwielbiają uwieczniać prawdziwe naturalne momenty dlatego tak bardzo cenią sobie fotografię rodzinną.
Sesje rodzinne wykonujemy zarówno w domu u klienta, plenerze, jak i umówionym wcześniej studiu fotograficznym. To od was zalerzy którą opcję wybierzecie.
Wszystkie zdjęcia są doprecyzowane i obrabiane w profesjonalnej pracowni, dzięki czemu klient ma pewność, że otrzymuje najlepsze zdjęcia.

Oferta:
– Fotografia Rodzinna
– Fotografia Dziecięca
– Fotografia Świąteczna

Do wyboru mamy 3 pakiety:

Rodzinne marzenie
 Cena: 1300 zł
– 30 ujęć w wersji cyfrowej
– 30 wydruków na jedwabistym papierze w formacie 15×23

– Piękny storybook album z wybranymi zdjęciami

Rodzinny sen

 Cena: 900 zł
– 20 ujęć w wersji cyfrowej

– 20 wydruków na jedwabistym papierze w formacie 15×23

Rodzinny blask

 Cena: 600 zł
– 10 ujęć w wersji cyfrowej

– 10 wydruków na jedwabistym papierze w formacie 15×23

Fotografia to nasz świat, a raczej rzeczywistość, którą kreujemy zatrzymując czas, nadając mu blasku i magii – Przekonaj się o tym sam !

Koszt dodatkowego ujęcia poza pakietem + 50 zł
(Wersja cyfrowa + wydruk 15×23)
Bardzo chętnie plenerowe sesje rodzinne realizujemy w Gdynia Orłowo, Gdynia plaża, Park Oliwski, Plaża śródmieście, lasy na Pustkach Cisowskich, Rumia Park, Parku w Wejherowie.
…A może myślisz o innej lokalizacji ? Jesteśmy otwarci na propozycje, bierzemy aparaty w dłonie i widzimy się na miejscu !

Jeżeli chcesz zamówić sesję fotograficzną lub omówić szczegóły,
zapraszamy do kontaktu.

Artur Kalinowski: 694155665
Adam Bielaszewski: 514014559
Michał Giziński: 518756220

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

13 + 11 =