Sesje dla Par / Zdjęcia Narzeczeńskie - Ślubne / Lovestory

Dream Team Collective – Postaw na jakość, doświadczenie i profesjonalizm, a my odkryjemy idealny kadr.

Sesje Narzeczeńskie wykonujemy na terenie Trójmiasta i pobliskich okolic.

 

Gdy zamawiasz usługę u nas, otrzymujesz automatycznie trzech profesjonalnych fotografów w cenie jednego. Jesteśmy drużyną z nabytym doświadczeniem,  każdy z nas przez lata pracy z aparatem ukształtował sobie nieco odmienny styl fotografowania i patrzenia na otaczającą rzeczywistość poprzez pryzmat swojego obiektywu, gdy łączymy nasze trzy fotograficzne żywioły tworząc fotograficzną triadę, to jesteśmy w stanie uzyskać efekt, który niejednokrotnie został oceniony przez naszych klientów efektem WOW!

Zdjęcia wykonujemy wyłącznie przy użyciu profesjonalnego sprzętu o bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu nasze fotografie są wysokiej rozdzielczości i nadają się później do wydruku w celu np. stworzenia fotoobrazu na płótnie, lub większego formatu do oprawy w ramę, wedle upodobań klienta.

Wybierając nas wiesz, że wybrałeś profesjonalistów dla których jakość pracy, efekt końcowy i zadowolenie klienta stanowi priorytet, a poprzeczka w fotografii, którą stawiamy na rodzimym rynku stoi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy gotowi żeby uwiecznić was jako jedność, ukazać uczucia, które drzemią w waszych sercach, wydobyć ogień wzajemnej miłości i umieścić go na pięknych fotografiach, które będziecie oglądać razem przy rozpalonym kominku trzymając się za dłonie.

Z 10 pracownia zobaczysz jaka miła i luźna atmosfera panuje podczas naszych sesji.

Sesje dla Par wykonujemy zarówno w plenerze, jak i umówionym wcześniej studiu fotograficznym. To od was zależy którą opcję wybierzecie.

Wszystkie zdjęcia są doprecyzowane i obrabiane w profesjonalnej pracowni, dzięki czemu klient ma pewność, że otrzymuje najlepsze zdjęcia.

Fotografia to nasz świat, a raczej rzeczywistość, którą kreujemy zatrzymując czas, nadając mu blasku i magii – Przekonaj się o tym sam !

Oferta:
– Fotografia dla Par
– Fotografia Narzeczeńska

Do wyboru mamy 3 pakiety:

Błękitna Miłość
Cena: 1300 zł

– 30 ujęć w wersji cyfrowej
– 30 wydruków na jedwabistym papierze w formacie 15×23

– Piękny storybook album z wybranymi zdjęciami

Prosto w  serce
Cena: 900 zł
– 20 ujęć w wersji cyfrowej

– 20 wydruków na jedwabistym papierze w formacie 15×23

Strzał amora
Cena: 600 zł
– 10 ujęć w wersji cyfrowej

– 10 wydruków na jedwabistym papierze w formacie 15×23
Koszt dodatkowego ujęcia poza pakietem + 50 zł
(Wersja cyfrowa + wydruk 15×23)
Bardzo chętnie plenerowe sesje dla Par realizujemy w Gdynia Orłowo, Gdynia plaża, Park Oliwski, Plaża śródmieście, lasy na pustkach cisowskich, Rumia Park, Parku w Wejherowie
…A może myślisz o innej lokalizacji ? Jesteśmy otwarci na propozycje, bierzemy aparaty w dłonie i widzimy się na miejscu !

Jeżeli chcesz zamówić sesję fotograficzną lub omówić szczegóły,
zapraszamy do kontaktu.

Artur Kalinowski: 694155665
Adam Bielaszewski: 514014559
Michał Giziński: 518756220

8 + 15 =